Rozë

Thonj me diamante/ “Çmendet” Rita Ora, ja sa shpenzon për një manikyr (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 09:47 | 16 November 2019

E talentuar, e bukur dhe me stil, këto janë vetëm disa nga karakteristikat që mund të përshkruajnë më së miri yllin e muzikës botëror, Rita Ora.

Këngëtarja e famshme i kushton rëndësi paraqitjes së jashtme dhe vjen çdo herë trendët e reja të modës.

Ajo shpenzon shuma të mëdha parash edhe në gjërat më elementare të pamjes, siç janë thonjtë. Vetëm një manikyr i 29-vjeçares kap vlerën e mijëra dollarëve. Vetëm gjatë një eventi Rita ka shpenzuar 56 mijë dollarë për manikyrin. Sigurisht, gishtat e yllit shqiptar ishin të mbuluara nga diamantet.

Të tjera