Sport

Thiago Alcantara realizon golin më të bukur në karrierë, ‘bombardon’ portën e Portos

Autori: Gazeta inFokus 22:21 | 24 November 2021

Liverpooli dhe Porto po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Liverpoolit ka kaluar në avantazh në minutën e 52’.

Golin për ‘The Reds’ e ka realizuar Thiago Alcantar, i cili shënoi një supergol nga distanca./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera