Lajme

Therje me thike në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 10:49 | 26 April 2017

Një person është terruar më thikë në Prizren pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit, transmeton Infokusi.com

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje/INFOKUSI

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera