Lajme

Therin me thikë njëri-tjetrin katër persona në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 09:15 | 28 August 2021

Në fshatin Uglar të Gjilanit ka ndodhur një përleshje mes katër personave të cilët kanë therur njëri-tjetrin, shkruan Gazeta Infokus.

“Në përleshje nga të dyshuarit janë përdorur edhe mjete tjera të të forta”, thuhet në raportin e policisë.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje. Rasti nën hetime. /Gazeta Infokus/

Të tjera