Rozë

Thanë se do bëjnë video porno, ish-konkurrenti i “Për’puthen” lanë me shampanjë të dashurën (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:07 | 09 June 2021

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, sapo doli nga programi gjeti dashurinë. E që në fillimet e lidhjes, ai nuk ngurronte që të postonte foto me Serenën, madje edhe hot dhe provokuese.

Fotot e para që ndau me ndjekësit, ata të dy shfaqeshin në momente intime në një vaskë. E postimet e tilla nuk munguan as më pas.

Së fundmi, Arjoni ka postuar në “Instastory” disa video ku duket se po bëjnë gati një projekt të tyre. Serena shfaqet brenda një vaske me një gotë në dorë, e në një moment del edhe Luli.

Ky i fundit i mbush gotën me shampanjë e më pas ia hedh sipër edhe partneres së tij. Duket se fotot e setit të ri fotografik do të jetë shumë “hot” dhe seksi.

Kujtojmë se më herët, ata të dy kanë treguar se shumë shpejt mund të publikojnë edhe video porno.

Të tjera