Lajme

Thaçi e telefonon nga Haga babain e tij me këtë rast

Autori: Gazeta inFokus 17:46 | 03 May 2022

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili gjendet në paraburgim në Hagë, e ka telefonuar sot për urime babain e tij, Haxhiun, me rastin e ditëlindjes së 84-të.

Këtë e bënë të ditur nga fondacioni ‘’Përkrahje për Mbrojtjen Juridike të Hashim Thaçit’’, por dhe i biri i ish-presidentit Thaçi, Endriti përmes një njoftimi në rrjetet sociale, përcjell klankosova.tv.

Të tjera