Lajme

Thaçi dhe Kurti janë takuar dy herë, kanë biseduar gjatë

Autori: Gazeta inFokus 18:33 | 13 January 2020

Përveç takimit të tyre zyrtar që zgjati shumë shkurt, Albin Kurti lideri i VV-së dhe Hashim Thaçi janë takuar edhe dy herë të tjera.

Kështu deklaroi opinionisti Baton Haxhiu, shkruan gazeta inFokus.

Sipas Haxhiut ata përveç që janë takuar edhe kanë biseduar gjatë.

“Hashim Thaçi dhe Albin Kurti janë takuar dy herë. Dhe kanë biseduar gjatë”, është shprehur Haxhiu në Infomagazine./Gazeta inFokus/

Të tjera