Rozë

Tha se nuk kishte operacione plastike, Antoneles i dalin fotot nga salla e operacionit

Autori: Gazeta inFokus 18:34 | 25 April 2021

Antonela e Perputhen eshte shprehur se nuk ka patur operacione plastike.

Por kjo nuk eshte aspak e vertete.

Ajo ka bere nderhyrje kohe me pare ne hunde dhe se fundmi kane filluar te qarkullojne foto e video te ndryshme te momenteve te Antoneles pas operacionit.

Ajo eshte e fashuar dhe ne gjendje paksa te renduar, por gjithesesi nuk dihet arsyeja se pse Antonela ka mohuar operacionet plastike.

Të tjera