Rozë

Teuta Selimi ekspozon të pasmet bombastike

Autori: Gazeta inFokus 21:57 | 18 November 2020

Teuta Selimi ka publikuar një fot që tregon format bombastike të saj. Tek kjo foto Teuta shfaqet më bombastike se kurrë, duke reklamuar të pasmet që ka.

Me mjë veshje te ngushtë dhe të theksuar, trupi i saj duket bombë.

Të tjera