Rozë

Teuta Krasniqi shfaqet pa pikë grimi, por flokët e saj morën tërë vëmendjen

Autori: Gazeta inFokus 20:57 | 20 November 2020

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe me flokë të lagura

Të tjera