Rozë

Teuta, Blero e Adonisi bëhen bashkë në një vend (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:04 | 03 May 2017

Ishte ditëlindja e 7-të e Tarës që bëri bashkë në një vend Bleron dhe Adonis Morinën.

Blero nuk kishte se si të mungoi në festën e kësaj dite të veçantë për vajzën e saj por aty prezent ishte edhe Adonisi shkruan lajmi.

Babai i Tarës ka publikuar foto nga vendi ku ajo ka festuar ndërsa Teuta e sjell kollazh fotografish pranë vajzave e Adonisnit.

Në fakt ky është shembull shumë i mirë pasi çdokujt mund t’i ndodhë.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera