Lajme

Tërmkolli: Kurti shantazhoi mbrëmë dhe kështu do të vazhdojë

Autori: Gazeta inFokus 19:29 | 03 April 2021

Melihate Tërmkolli në Klan Kosova ka thënë se ajo që ndodhi mbrëmë ka qenë shantazh ndaj opozitës dhe se kjo do të vazhdojë për sa kohë që të jetë Albin Kurti në qeveri, shkruan Gazeta Infokus.

“Ajo që ka ndodhur dje ka qenë shantazh dhe varet të shihet se cili do të jetë qëndrimi i opozitës. Sa të jetë Albin Kurti në qeveri do të ketë shantazhe ndaj opozitës”, ka thënë Tërmkolli./Gazeta Infokus/

Të tjera