Lajme

Tërmeti godet Shqipërinë

Autori: Gazeta inFokus 19:50 | 17 June 2022

Lëkundje tërmeti janë vënë re më herët në Shqipëri.

Tërmeti me magnitudë prej 3.1 ballësh është ndjerë 17 kilometra në jug-juglindje të Durrësit dhe 5 kilometra në veri-verilindje të Kavajës.

Të tjera