Lajme

Tërmeti dridhë dy qytete shqiptare

Autori: Gazeta inFokus 12:25 | 16 May 2017

Dy tërmete pas mesnate kanë lëkundur Jugun e vendit. Sipas Institutit te Gjeoshkencave, rreth ores 1 e 30, ne Cerkovic, 17 Km ne J-L te Sarandes, ka rene nje termet 3 balle.

Ndersa rreth ores 6 e 30, 9 Km VL te Ballshit, 2.4 km J-P Sinje ka rene termet 3.6 balle.

Nuk raportohet per deme materiale

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera