Sport

‘Termët’ në Suharekë, realizohet goli i dytë

Autori: Gazeta inFokus 13:35 | 15 February 2020

Ballkani dhe Gjilani janë duke luajtur aktualisht në kuadër të javës së 18-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, Ballkani ka dyfishuar epërsinë në minutën e 30-të.

Golin e dytë për ‘Portokallinjtë’ e ka realizuar sulmuesi Arbër Hoxha./Gazeta inFokus/

Të tjera