Lajme

Tërmet në Shëngjin të Shqipërisë, pushuesit dalin nga objektet

Autori: Gazeta inFokus 22:38 | 27 July 2021

Ndihen lëkundje tërmeti mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës.

Tërmeti ka pasur një magnitudë të shkallë Rihter 4.2 me një thellësi prej 1 km.

Tërmeti e ka pasur epiqendrën vetëm 9 kilometra larg Lezhës dhe 53 km larg Durrësit, në detin Adriatik.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të tjera