Lajme

Tërmet në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 17:39 | 15 January 2020

Pak minuta më parë një tërmet ka goditur Kosovën.

Tërmeti ishte 4.28 shkallësh të rihterit derisa epiqendra raportohet të jetë në mes të Mitrovicës dhe Istogut, shkruan gazeta inFokus.

Ndërsa thellësia e këtij tërmeti ishte 10km./Gazeta inFokus/

Të tjera