Lajme

Tërmet 4 rihter, lëkundet sërish Shqipëria

Autori: Gazeta inFokus 21:44 | 24 September 2020

Një tjetër lëkundje tërmeti është regjistruar në Shqipëri pak minuta me parë.

Bëhet fjalë për një tërmet me fuqi 4 rihter e është regjistruar në Lushnje, Elbasan dhe Tiranë.

Të tjera