Rozë

“Tepër e bukur pom duket vetja”, deputetja Matoshi meraklike e filterave

Autori: Gazeta inFokus 08:35 | 26 September 2021

Deputetja dhe aktorja shqiptare, Adriana Matoshi, ka treguar me anë të videos se është pasionuar pas një efekti të instagramit.

“Ton ditën kom ec me qit filter, se tepër e bukur pom duket vetja”, dëgjohet duke thënë deputetja.

Ndryshe, aktorja po e shijon në maksimum lidhjen e sa të dashurisë me Keith.

Të tjera