Fokus

Tentuan ta vri*snin së bashku me dy djemtë në Pejë, vdés babai Jeton Berisha

Autori: Gazeta inFokus 12:10 | 07 June 2024

 Të premten ka ndërruar jetë Jeton Berisha, njëri nga viktimat e një tentim vrasjeje të trefishtë që ndodhi para disa javësh në komunën e Pejës.

Këtë për Gazetën INFOKUS e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi.

“Po, është lëshuar një urdhër nga Prokurori i Shtetit që trupi të dërgohet në IML për Obduksion” , ka thënë ai për Infokus.

-Advertisement-

Rasti i rëndë ndodhi në Pejë me 22 maj, në qendër të qytetit, ku vendi u trondit nga pamjet se si një person tentoi të vriste, babain Jetonin së bashku me dy bijtë e tij. E gjitha kjo u raportua se ndodhi për shkak të një mosmarrëveshjeje.

Pra të plagosur kishin mbetur Jeton Berisha dhe dy djemtë e tij, Jetnisi dhe Jetarti./Gazeta Infokus/

Këta janë babai me dy djemtë që u plago*sën në Pejë, po trajtohen në QKUK

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera