Lajme

Tenton të vëtëvritet një femër në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 11:40 | 30 April 2017

Të shtunën një femër është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit, pasi që e njëjta dyshohet se ka tentuar të vetëvritet.

“Njësit policore janë duke hetuar rastin”- njofton policia.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera