Lajme

Tenton të shkel policët

Autori: Gazeta inFokus 10:15 | 27 April 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person pasi ka tentuar te godas me veturë një aytarë policor

Zyrtarët policorë kishin tentuar ta ndalonin për kontroll ndërsa ai nuk kishte përfillur urdhrin për ndalje, transmeton infokusi.com

I dyshuari është arratisur, ndërsa njësit policore gjatë hetimit kanë gjetur dhe konfiskuar veturën e braktisur me të cilën i dyshuari kishte kryer veprën.

-Advertisement-

Njësit policor janë në kërkim të personit të dyshuar./INFOKUSI

 

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Universiteti me i madh publik në SHBA në partneritet me Kolegjin Universum

Të tjera