Lajme

Tenton të fus 15 kg marihuanë në Kosovë, arrestohet

Autori: Gazeta inFokus 15:09 | 30 April 2017

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar në pikë-kalimin kufitar në Kullë, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij, janë gjetur dhe konfiskuar 14 kilogram e 498.9 gram substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Vetura është konfiskuar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera