Lajme

Tentojnë të fusin drogë të burgun e Dubravës

Autori: Gazeta inFokus 11:50 | 12 May 2017

Dy persona kanë tentuar të fusin rreth 9.1 gramë marihuanë në burgun e Dubravës, gjatë një vizite te një i burgosur.

Të dyshuarit janë kapur menjëherë nga policia dhe janë arrestuar, transmeton Infokusi.com

Gjithashtu gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarve, është gjetur edhe një sasi e narkotikëve me peshë 1.1 gram.

Substanca e dyshuar narkotike është konfiskuar nga njësitë policore. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./INFOKUSI

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera