Lajme

Tentim grabitje në filialin postar në Zveçan

Autori: Gazeta inFokus 13:49 | 30 September 2021

Një person është arrestuar dje në Zveçan, pasi që i njëjti ka tentuar të kryej grabitje në filialin postar.

Njësiti patrullues në vend ngjarje ka arrestuar të dyshuarin dhe të njëjtit i kanë ofruar tretman mjekësor, por i njëjti ka refuzuar ndihmën mjekësore.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera