Rozë

Tenistja e njohur heq dorë nga sporti dhe shet foto nudo për 10 dollarë

Autori: Gazeta inFokus 10:34 | 12 November 2021

Ish-tenistja malazeze Tamara Bojaniç i ka dhënë fund lojës me topa tenisi e raketa për të filluar një punë të re. Tani ajo shet fotot dhe video të saj përmes faqes për të rritur “OnlyFans”. Gjithashtu në Instagram ajo hedh materiale provokuese, të zhveshura dhe me poza të nxehta.

Ajo tashmë ka një numër të madh ndjekësish në rrjete të ndryshme sociale ku poston foto dhe video interesante.

Tamara ka luajtur edhe për kombëtaren e Malit të Zi në FED Cup dhe karrierën e saj e ka tentuar ta ndërtojë përmes turneve dhe kompeticioneve të ndryshme ITF që janë në nivele më të ulëta, por nuk ka arritur të depërtojë, ndaj u largua nga sporti. Ajo hyri në botën e modelingut dhe u bë e famshme përmes faqes “OnlyFans”. Tani zhvishet para kamerës dhe një fotografi të veten e shet për 10 dollarë në muaj.

Etiketa:

Të tjera