Rozë

Tea dhe gazetari i njohur shqiptar kapen në momente intime

Autori: Gazeta inFokus 17:26 | 12 May 2021

Ish-protagonistja e programit të dashurisë “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka kohë që është duke qëndruar në qendër të vëmendjes.

Jeta e saj private është duke u komentuar edhe më shumë, qysh nga ndarja me Beartin, me të cilin u njoh në këtë emision të dashurisë,

Mirëpo, tani është duke qarkulluar në medie një fotografi tjetër ku shihet Tea bashkë me gazetarin shqiptar, Enea Protopapa.

Edhe pse Tea nuk ka reaguar ndaj këtyre lajmeve, kjo foto e publikuar nga ish-konkurrenti Fation Kuçari flet shumë.

Të tjera