Rozë

Tea “çmend” rrjetin me pozat me bikini (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:46 | 18 May 2021

Prej disa ditësh, Tea Trifoni, ndodhet me pushime në vendin luksoz, Dubai.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk ka nguruar që të ndajë me 482 mijë ndjekësit në “Instagram” foto e video të ndryshme.

Madje nuk kanë munguar as pozat me bikini, të cilat kanë marrë menjëherë vëmendjen e të gjithë fansave. Tashmë duket se Tea ka rënë në peshë dhe ka një trup për t’u patur zili.

Në pozat e postuara në “Instagram” ku shfaqet me bikini blu mjaft seksi, ajo pyet ndjekësit që të gjejnë fotoshopin, pasi herë pas here e akuzojnë atë se bën modifikim të fotove.

Të tjera