Fokus

Të shtënat me arm ë zjar*i në Dardani, momenti kur policia mbledh provat

Autori: Gazeta inFokus 23:14 | 27 March 2024

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar edhe sonte në lagjen Dardania në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas informacioneve e para nuk raportohet për të lënduar derisa Policia e Kosovës ndodhet në vendin e ngjarjes.

Nga pamjet që ka siguruar Gazeta Infokus shihet se si policia është duke mbledhur provat nga ngjarja e sotme.

-Advertisement-

Infokus gjithashtu ka kontaktuar edhe me policinë për të marrë informacionet zyrtare dhe do të ju mbajë të informuar në lidhje me rastin.

Më poshtë gjeni pamje nga vendi i ngjarjes./Gazeta Infokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera