Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 18 July 2022

Një person nga Prishtina ka njoftuar policinë se ja dëgjuar disa të shtëna me armë, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur të dielën rreth orës 04:18.

“Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se gjersa ishte duke qëndruar në shtëpinë e tij, kishte dëgjuar disa të shtëna të armës. Njësitë policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Rasti nën hetime./Gazeta Infokus/

 

Të tjera