Lajme

Të shtëna më armë zjarri në Krujë, dyshohet se ka viktima

Autori: Gazeta inFokus 21:52 | 18 August 2022

Të shtëna me armë zjarri raportohen të jenë dëgjuar mbrëmjen e kësaj të enjte në Shullaz të Krujës.

Paraprakisht dyshohet se si pasojë e të shtënave ka mbetur një viktimë. Forca të shumta policie janë nisur drejt vendngjarjes.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, por kjo vrasje e dyshuar, thellon bilancin e krimeve në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Të tjera