Lajme

Të shtëna me armë në një supermarket në Gjermani, raportohen viktima

Autori: Gazeta inFokus 19:11 | 07 June 2022

Dy persona u qëlluan për vdekje me armë zjarri në një supermarket në Gjermaninë qendrore, në qytetin e Treysa.

Lajmin u bë i ditur nga policia duke thënë se të shtënat ndodhën rreth mesditës, ku ndër supermarket ndodhej një numër i madh njerëzit, shkruan a2cnn.

Oficerët deklarojnë se tashmë gjithçka në kontroll pa dhënë detaje për autorin e sulmit dhe motivet që e shtynë atë për të qëlluar.

Të tjera