Rozë

Te Sabiani nuk do ju bëjnë më përshtypje flokët, por e bija

Autori: Gazeta inFokus 11:19 | 12 May 2017

Sabiani është një nga këngëtarët i fiksuar në kujtesën e të gjithëve edhe për flokët.

I sukseshëm në rrymën e tij muzikore, ai u ka rezistuar viteve, madje edhe flokët e tij kanë mbetur po ata.

Megjithatë tashmë do njihemi me një fakt edhe më tërheqës rreth Sabianit. E bija e këngëtarit, Keisi, është një modele e re shumë e talentuar dhe tërheqëse.

Ajo ka qenë e ftuar në Klan Kosova për të folur për modën dhe karrierën e saj, ku sigurisht ka përmendur edhe faktin që është e bija e këngëtarit të njohur, Sabianit.

Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera