Lajme

Të rinjtë shqiptarë performojnë vallëzim RNB para liderëve në samitin BE – Ballkani Perëndimor

Autori: Gazeta inFokus 12:53 | 06 December 2022

Pas takimit në samitin e Bashkimit Evropian dhe liderëve të Ballkanit Perëndimor që po mbahet në Tiranë, disa vajza të reja kanë përformuar një vallëzim RNB para liderëve.

Të veshura me yjet e BE-së dhe ngjyrat e këtij flamuri për disa minuta këto vajza përformuan vallëzimin e tyre para liderëve. Kjo gjë duket se iu pëlqeu shumë madje disa nga ata filluan edhe vetë të vallëzonin.

E duke bërë shaka, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, i drejtohet kryeministrit të Lukesmburgut i cili po vallëzonte në vendin ku ishte duke qëndruar, që ti bashkohej vajzave ne vallëzim./Gazeta Infokus/

Mund ta ndiqni nga minuta e 16:00 në videon më poshtë:

Të tjera