Rozë

Të pasmet gjigante në këtë fotografi të Ades, do t’iu lënë pa gjumë sonte

Autori: Gazeta inFokus 20:07 | 07 October 2021

Konkurrentja më përfolur e këtij sezoni mbi pamjen e jashtme, vazhdon të marr Ada.

Ajo shihet e kuruar në çdo detaj, ku pozat dhe veshja provokative nuk mungojnë asnjëherë gjatë puntatave, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi e cila po qarkullon ne rrjete sociale, shihet Ada me pozë nga mbrapa.

Të pasmet e saj gjigante në këtë fotografi, pa dyshim se do të jenë paksa shkaktare sonte në rast së humbjes së gjumit./InfoKosova/

Etiketa:

Të tjera