Rozë

Të pasme si të kësaj femre, s’keni par! (Foto/Video +18)

Autori: Gazeta inFokus 10:35 | 16 May 2017

Krejt ia kanë lakmi për trupin perfekt dhe “të pasmet e përsosura”, po cili është sekreti i saj?!

Brittany Perille Yobe, 27 vjeç është bërë yll i vërtet në Instagram, falë trupit të saj perfekt dhe insiston që, çdo gjë te ajo është natyrale.

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera