Lajme

Të martën mblidhet Kryesia e Kuvendit të Kosovës, ky është rendi i ditës

Autori: Gazeta inFokus 17:43 | 29 March 2021

Kryesia e Kuvendit të Kosovës mblidhet ditën e marte në ora 09:00.

Në mbledhjen e datës 30 mars do të diskutohet rreth procesit të formimit të komisioneve parlamentare dhe procesverbalit nga mbledhja e kalua.

Njoftimi i plotë nga Kuvendi: 

Rendi i ditës

1. Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e mëparshme,

2. Propozimi për formimin e komisioneve parlamentare.

3. Të ndryshme.

Të tjera