Sport

A do të luajë Iniesta në derbi? Përgjigjet Enrique

Autori: Gazeta inFokus 14:16 | 28 April 2017

Luis Enrique, trajneri i Barcelonës ka mbajtur konferencën për media para ndeshjes derbi me Espanyolin

Andres Iniesta është në dyshim për deribin ndaj Espanyolit. Mesfushori nuk ka stërvitur pasi ka pasur probleme me ijën,  dhe ende nuk dihet se a do të zbres në fushë të shtunën mbrëma.

“A mund të luajë Iniesta? Nesër ne do të shohim. Ajo një problem me ijën dhe ne do të shohim nesër”, ka deklaruar Enrique.

-Advertisement-

Barcelonës në këtë ndeshje për shkak të lëndimit do t’i mungojnë edhe Rafinha, Aleix Vidal dhe Mathieu. Kurse, do të rikthehet sulmuesi brazilian, Neymar i cili ishte i suspenduar tri ndeshje

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera