Rozë

“Të kanë tradhtuar apo ke tradhtuar?”, Shpat Kasapi tregon të vërtetën

Autori: Gazeta inFokus 22:14 | 17 November 2020

Shpati është pyetur për tradhtinë dhe nuk mungoi përgjigja.

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi tashmë e ka gjetur personin ideal për tu martuar me të dhe duket shumë i lumtur.

Ai dhe partnerja e tij Selvija tashmë janë në prag për ta kurorëzuar lidhjen e tyre të dashurisë.

Pavarësisht kësaj ai vazhdon të pyetet për të kaluarën. Së fundmi në “Aftër Party” te Luana Vjollca u pyet nëse e kanë tradhtuar apo ka tradhtuar ai.

“Jo asnjërën”, ishte përgjigja e këngëtarit.

Të tjera