Lajme

A do të kandidojë sërish për deputet? Ja çfarë thotë Berisha

Autori: Gazeta inFokus 08:52 | 27 April 2017

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të mbetet zëri më “i fortë” brenda Partisë Demokratike dhe për të gjithë djekësit e kësaj force politike.

Një një intervistë në emisionin “Tonight Ilva Tare” Berisha ka treguar nëse do të kandidojë sërish për deputet për Partinë Demokratike.

Berisha tha se Parlamenti është pasioni i tij dhe se do të vazhdojë të jetë i angazhuar në politike përsa PD e kërkon.

-Advertisement-

“Unë do mbetem i angazhuar. Nëse PD më vendos, po do jem. Pasioni im është Parlamenti. Unë nuk mendoj se ka ardhur koha të largohem nga Parlamenti

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera