Rozë

“Të kam zemër, të dua”, Kiara i dërgon dronin e parë Luizit

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 30 March 2023

Kiara ka një javë që u eliminua, dhe pas daljes ka treguar mbështetjen e madhe ndaj Luizit.

Pas daljes, ajo po i shpreh hapur ndjenjat për Luizin, shkruan lajmi.net.

Moderatorja i është kthyer normalitetit pas qëndrimit mbi 90 ditë brenda shtëpinë së BBVA dhe tashmë është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale duke treguar mbështetjen e pakushtëzuar për partnerin e saj.

Ditën e djeshme ajo i ka dërguar një dron me mesazh të koduar.

“Të kam zemër, të dua”, shkruhej në dronin e dërguar nga moderatorja, e që Luizi arriti ta shoh teksa po qëndronte në oborr.

Kohë më parë Luizi i kishte kërkuar moderatores që pasi të eliminohej nga studio t’i jepte mesazh lidhur me gjendjen jashtë.

Ndryshe, ende nuk dihet me vijueshmërinë e këtij formati pas ngjarjes së fundit.

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera