Rozë

Të huajt çmenden për këngën e Arilena Arës, shikoni reagimet

Autori: Gazeta inFokus 19:59 | 09 January 2020

Arilena Ara u shpall fituese e edicionit 58 të “Festivalit të Këngës”, një festival që vitin e kaluar pati shumë polemika të cilat vazhdojnë edhe sot. Pas fitores së Arilenës, u bë nami në rrjet, disa u shprehën të pakënaqur e të tjerë e mbështetën këngëtaren.

Së fundmi Arilena me një postim në Instagram ka treguar edhe reagimin e të huajve për këngën e saj. Në videot e postuara shihet se të huajt e kanë pëlqyer shumë këtë këngë dhe janë emocionuar nga zëri i Arilenës.

“Ju dua shumë të gjithëve. Jam mirënjohëse. Zoti ju bekoftë”, shkruan Arilena krah videove.

Të tjera