Rozë

Të gjithë menduan se u ndanë, Luizi me Kiarën sqarojnë çfarë ndodhi mes tyre

Autori: Gazeta inFokus 12:40 | 23 February 2024

Kiara dhe Luizi janë çdoherë në qendër të vëmendjes e sidomos gjatë këtyre muajve në pritje të ëmbël. Një veprim i Kiarës i ka habitur fansat, pasi ajo i fshiu fotot me Luizin e për më tepër e ka hequr dje edhe nga Instagrami.

Po çfarë ndodhi? Situatën e ka sqaruar vetë Luizi.

Në një video live në Instagram ai tha se gjithë situata ishte një lojë e organizuar nga Kiara.

-Advertisement-

Kjo e fundit u përfshi në Live bashkë me Luizin duke thënë se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar dhe se e gjitha ishte një lojë e vogël për Luizin.

“Ju kërkoj ndjesë për shqetësimin, ishte një prank që i bëra Luizit”, tha ajo.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera