Rozë

Të dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu ja shprehin ndjenjat njëri-tjetrit Sabriu dhe Nera

Autori: Gazeta inFokus 17:35 | 08 July 2024

Sabri Fejzullahu, ikona e muzikës shqiptare, artist i kompletuar në të gjitha aspektet.

Ai i ka kënduar shumë kujt, i ka dedikuar e ledhatuar me fjalë më të ëmbla njërit përreth dhe jo vetëm.

-Advertisement-

Por, loçka e zemrës së tij padyshim është Nera, bashkëshortja e tij, raporton kosovarja.

Këngëtari kur është pranë saj ‘shkrihet’ i tëri.

Çifti simpatik nuk hezitojnë aspak t’ia shprehin dashurinë njëri tjetrit edhe në rrjete sociale me fjalë zemre.

Me poshtë i gjeni përshkrimet që Sabriu dhe Nera i bëjnë njëri-tjetrit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera