Rozë

Të burgosurit e Peqinit në “luftë” se kush do ta mbaj më mirë “Zogun e Tiranës”

Autori: Gazeta inFokus 15:11 | 12 January 2020

Hermes Nikaj i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” u bë i famshëm me paraqitjet e tij në televizion.

Por, ditëve të fundit, ky mori edhe një famë tjetër, shkruan gazeta inFokus.

Nikaj po del të jetë i përfshirë në një rrjet prostitucioni, i cili u hetua nga Policia e Shqipërisë.

Madje ai u kap në flagrancë në një hotel bashkë me një djalë nga Mamurrasi.

Kështu, “Zogu” po qëndron në burgun e Peqinit, në ambientet e burgut 313.

Këtu, Nikaj po thotë që është shumë i kënaqur pasi ka rënë me disa djem të cilët e “mbajnë në pëllëmbë të dorës”.

Ai shtoi se e quajnë seksi i burgut dhe se nuk janë djem dosido, por të rëndësishëm. Pas këtyre deklaratave, duket se ka filluar dhe “lufta” mes burgjeve se kush mund ta mbajë më mirë “Zogun”.

Bile një i burgosur i ka shkruar mediave në shqipëri ku i ka quar një mesazh “Zogut”.

“Pershendetje JOQ nga burgu Peqinit, i them zogut te Tiranes nese nuk ndihet rehat te 313 mund te transferohesh ketu, do te te respektojme dhe do te mbajme ne pellembe te dores. Flm”./Gazeta inFokus/

 

 

Të tjera