Rozë

“Të bën të ndihesh pishman pse mundohesh për të”, Dj Dagz flet për Einxhel

Autori: Gazeta inFokus 20:54 | 02 January 2022

Mbrëmjen e djeshme Einxhel nuk u duk mjaft mirë dhe Arbri shkoi për ti ndenjur afër por ajo nuk e përfilli shumë duke u munduar ta largojë.

Ai ka folur me Donaldin për gjithë këtë situatë tepër i shqetësuar.

“Nuk e di pse e lodh trurin,unë mundohem ti rri afër ajo të flet keq,të injoron palidhje,të bën të ndihesh pishaman pse mundohem kaq shumë”,tha ai.

Megjithkëto, dje mes tyre ka ndodhur puthja e parë, pasi të dy u shtrinë për të fjetur.

Të tjera