Rozë

Tayna uron Bajramin me gjoksin jashtë, e ngatërron me Vitin e Ri

Autori: Gazeta inFokus 22:26 | 21 July 2021

Tayna është rep artistja me shumë projekte muzikore, që hyri furishëm në estradë.

Ajo, e nisi me dissa ndaj koleve të skenës muzikore, për të vazhduar më pas me projkte të një linjë më të butë.

Tayna, së fundi ka vendosur të luaj mjaftë me imazhin e saj, pasi herë po shfaqet bjonde, herë brune e herë zeshkane, shkruan “Kosovarja”.

Rep artistja ka vendosur që festën e Kurban Bajramit ta uroj me poza mjaftë të nxehta. Me gjoksin jashtë dhe lëvizje provokuese, nuk dihet nëse ajo po uron Vitin e Ri, apo Bajramin?

Të tjera