Rozë

Tayna, ulë pantollonat dhe dëshiron të tregoj më shumë

Autori: Gazeta inFokus 22:47 | 11 September 2021

Rep artistja Tayna, ka pasur një verë mjaftë të ngjeshur me mbrëmje e koncerte që i ka mbajtur gjjthëandej.

Reperja, kishte disa projekte, ama që nuk e kapën vëmendjen e mëhershme që kishin lansimet e saj.

Gjithsesi, postimet në Instagram dhe rrjete të tjera sociale nuk janë ndalur, duke bërë që shpesh vëmendja të kthehet kah ajo, shkruan “Kosovarja”.

Tayna, edhe në këtë fotografi shfaqet mjaftë provokuese, me trenerkat që duket se po i lëshon poshtë.

Të tjera