Rozë

Tayna ua bën dimrin verë

Autori: Gazeta inFokus 15:30 | 06 January 2022

Rep-artistja kosovare, Tayna, momentalisht po i shijon pushimet në Florida, shkruan Gazeta inFokus.

Doruntina Shala e njohur për publikun si Tayna, tashmë është krijuese e shumë ‘hiteve’, e cila duket se po i shijon mjaftë shumë.

Janari për këngëtaren nga Prizreni ka filluar mbarë, e cila përmes disa fotografive në Instagram është shfaqur me bikini, dhe si gjithmonë ka vënë në pah linjat e saj përfekte.

E ajo për fillimit të vitit 2022, për të kaluar pushimet zgjodhi shtetet e bashkuara, përkatësisht në Florida./Gazeta inFokus/

Etiketa:

Të tjera