Rozë

Tayna publikon këngën e re në bashkëpunimin me Geskon

Autori: Gazeta inFokus 23:48 | 12 May 2022

Reperja e njohur, Tayna është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Këtë herë, reperja ka ardhur në një bashkëpunim me artistin e ri, Gesko.

Dyshja kanë lansuar këngën me titullin “S’du me ni”, të cilën e sollën të shoqëruar edhe me një klip të veçantë.

Tayna u shfaq atraktive në disa veshje të ndryshme, teksa dukej tejet atraktive dhe në formë të mirë.

Ndërsa, sa i përket realizimit të këngës, për tekstin dhe melodinë u kujdesën Tayna dhe Gesko, ‘beat’ nga Xhooleeo Beatz.

Klipi iu besua produksionit ‘Sekuencë’, teksa producent ekzekutiv është Rinor Hykolli.

Të tjera